ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (542) 490-1020

  Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  BOBİ CONSULTING bir ihtiyaçtan doğmuştur.

  Şirketimiz Hem Devlet tecrübesi hem de özel sektör tecrübesinin bir araya gelmesi ile Türkiye'de ikinci bir örneği olmayan çok güçlü bir yapı oluşmuştur. Uzun süre Vergi Müfettişliği yapmış Yeminli Mali Müşavir, özel sektörde çekirdekten yetişmiş Mali Müşavirler , Alanında tanınmış Akademisyen ve E. Vergi Mahkemesi Başkanlığı Danıştay üyeliği yapmış E.Hakimden oluşmaktadır.

   

  konusunda deneyime sahip profesyonellerce; Mali Müşavirlik, Şirket Kuruluşu, Muhasebe Yönetimi, Eğitim, tam tasdik hizmeti, katma değer vergisi iadesi tasdik işlemleri, vergi danışmanlığı, bağımsız denetim, finans ve muhasebe, kurumsal yönetim, bütçeleme ve yönetim raporlaması, vergi inceleme danışmanlığı ve dava takibi alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Amacımız mükelleflerimizin kurumsallaşmalarını sağlamak, mali yönden şeffaf ve hesap verilebilir bir mali yönetim sistemi oluşturmak ve kanunda belirtilen tüm vergisel teşviklerden yararlanacak şekilde aşağıdaki belirtilen hizmetleri vermektir.

   

  Çağımızın gerektirdiği rekabet ortamında, İşletmelerin rekabet edebilmelerinin ve karlılıklarını arttırmalarının tek yolu maliyetlerini düşürmektir. En önemli maliyet kalemi vergiler olarak karşımıza çıkmaktadır. Hiçbir Şirket ana sözleşmede belirtilen ortak sayısı kadar ortağa sahip değildir. Ortak sayısı daima, Sözleşmede belirtilen ortak sayısı + 1 olarak karşımıza çıkmaktadır. +1 olarak belirtilen ortak Devleti vurgulamaktadır.

  BOBİ MUHASEBE VE DENETİM Ekibi olarak, yapacağımız bu çalışmalarda mükellef işletmelerimizin mali tablolarının analizlerini yaparak karar alabilme kabiliyetlerinin geliştirilmesini ve yöneticilerin karar alma, planlama ve değerlendirme süreçlerinde yararlanacakları doğru muhasebe verilerini seçme ve kullanma becerilerini geliştirmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz.

  Değerlerimiz Duayen Yeminli Mali Müşavirlik, Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründe;

  • Müşterilerine değer katan hizmetler sunmak,

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan mükellef odaklı hizmetler sunmak,

  • Konusunda uzman çalışanları ile sürekli gelişme – geliştirme çalışmaları yapmak ve alanında kalitemizle anılmayı sağlamak, Prensipleri ile faaliyette bulunmaktadır. Ortak Değerimiz

  • Sorumluluk – Yaptığımız işlerde konuyu ve etkilerini bütünüyle görmek,

  • Özgüven- Gerçekçi, tutarlı ve dengeli bir yaklaşım içinde ortak gücümüze inanmak

  • Takım Çalışması – İşbirliği yapmak, bilgiyi paylaşmak, herkesin kendine özgü beceri ve bilgisine güvenmek.